ضرورت پیشگامی شهرکهای صنعتی درایجاد فضای سبز، حفظ محیط زیست و توسعه پایدار

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان در جمع خبرنگاران با گرامیداشت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، مشکلات زیست محیطی و ریزگردها را یکی از مهمترین چالش های امروز کشور عنوان کرد و گفت: شهرکهای صنعتی باید همانند گذشته که در اغلب موارد صنعتی و تکنولوژیکی در کشور پیشرو و تاثیر گذار بوده، در ارتقای فرهنگ حفظ محیط زیست و توسعه پایدار کشور نیز پیشگام باشد.


ضرورت ایجاد فضای سبز مناسب و تامین آب پایدار در شهرکها و نواحی صنعتی

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان در مراسم روز درختکاری که به همت هيات مديره شهرك صنعتي علویجه با حضور فرماندار شهرستان نجف آباد ، مدیران ادارات محیط زیست و جهاد کشاورزی و منابع طبیعی این شهرستان ، هیات مدیره شهرک صنعتی علویجه، جمعی از فعالان اقتصادی و مدیران و کارمندان شرکت شهرکهای صنعتی استان در شهرک صنعتی علویجه برگزار شد، با گرامیداشت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، ایجاد فضای سبز مناسب و تامین آب پایدار شهرکها و نواحی صنعتی استان را از مهمترین برنامه های زیست محیطی شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان عنوان کرد.


تقدير معاون وزير صنعت، معدن و تجارت از مديران برتر حراست شركت شهرك‌هاي صنعتي سه استان كشور

محسن صالحي‌نيا به پیشنهاد مشاور مديرعامل و مدير حراست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، با اهداء لوحی، اكبر جديدي، محسن مهرعلي و قاسم حاجي آبادي مديران حراست شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌هاي اصفهان، قم و مركزي را مورد تقدیر قرار داد.


اولین رویداد استارتاپی بسته بندی استان اصفهان با همت شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان برگزار شد

اولین رویداد استارتاپی بسته بندی استان اصفهان با همت معاونت صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان و با همکاری اتاق بازرگانی اصفهان، دانشگاه های اصفهان و علم و صنعت ایران و حضور شرکتهای فعال در حوزه بسته بندی، صنایع غذایی وسایر شرکتهای فعال در صنعت در دانشگاه اصفهان برگزار شد.


تقدیر مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران از مدیر حراست شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان

معاون محترم وزیر صنعت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران از مدیر حراست شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان به واسطه زحمات شایسته در این شرکت تقدیر نمود.


جدید

فراخوان: فراخوان دومين جشنواره ملي زن و علم (بزرگداشت زنده‌ياد مريم ميرزاخاني)

فراخوان دومين جشنواره ملي زن و علم (بزرگداشت زنده‌ياد مريم ميرزاخاني) : اين رويد ....


جدید

فراخوان: برگزاري پانزدهمين كنفرانس ملي روز مهندس

پيرو تفاهم نامه شماره 49108/104 مابين سازمان صنعت،معدن وتجارت استان و انجمن خدما ....


جدید

اطلاعيه: نمايشگاه توانمندي هاي بانوان

برگزاري نمايشگاه توانمندي هاي بانوان از 10 لغايت 13 اسفندماه 97 در محل نمايشگاهه ....